Krabi vaatamisväärsused

Krabi vaatamisväärsused

Krabi atraktsioonide jaos on täielik loetelu Krabi provintsi kõige huvitavamatest ja tihti külastatavatest kohtadest. See sisaldab teavet, sealhulgas asukohapilte, Krabi parimates rannas, ainulaadsetes budistlikes tempelides ja hämmastavalt ilusates saartel, nimetades vaid mõnda.

Krabi Saared

Krabi avamerel on võimalik uurida Tai kõige hingematvalt ilusamaid saari, nagu James Bondi saar, samuti Koh Phi Phi Don ja Koh Phi Phi Leh, kes on kuulus selle eest, et ta on Leonardo DiCaprio mängufilmi «The Beach» filmifilm.

[smartslider3 slider=30]

Krabi Templid

Krabi provintsis on palju unikaalseid buda ja hiina templeid. Meie veebisait pakub üksikasjalikke kirjeldusi kõige ilusamaid ja tihti külastatud püha pühamuid, millele on lisatud asukoha linke.

[smartslider3 slider=31]

Krabi Rannad

Krabi parimad rannad naudivad isegi kõige nõudlikumaid reisijaid, kellel on smaragdivee, valge liiva ja värvika kalakari.

[smartslider3 slider=32]

Krabi Rahvuspargid

Krabi arvukate rahvusparkide ületamatu auhiilgus ei jäta südant puudutatuks. Reisijad imetlevad smaragdi ja kristallide tiikide ja salapäraste mangroovimetsade ilu. Võib jahtuda kristallselgete voogude ja jõgede juures, leotada ja lõõgastuda kuuma vedrudena või ujuda vesiputouradis.

[smartslider3 slider=33]

Krabi Kayaking

Kayaking on Krabi üks põnevaid seiklusi. Hüppa süstaga ja vaadake päikeseloojangut järve keskosas, veenduge mangroovimetsa või ronge piki kättesaamatuid rohelisi kaljuseid, mis jõuavad kõrgemale merepinnast.

[smartslider3 slider=34]

Krabi vesiputouksista, järved ja jõed

Krabi provintsis on rikkalikult varustatud suurte kristallselgete järvede ja ojadega. Kuumal päikesepaistelisel päeval, kui merevee temperatuur ületab 30 ° C, jäävad voogud jääma jahedaks ja värskendavaks. Vaadake päikesetõusu ja päikeseloojangute ajal järvede ilusat valgust ja rahulikkust. Lakeshore annab enneolematu tunne tranqulity, isolatsioon ja ühtsus loodusega.

[smartslider3 slider=35]

Krabi kohalikud toiduturud ja supermarketid

Neile, kes püüavad valgust pakendada, on Tai parim valik. Kõikjal Krabi provintsis leiavad reisijad arvukalt kohalikke turge, mis pakuvad troopilisi puuvilju ja värskeid mereande ning samuti toidupoed, sealhulgas suuri supermarketites nagu BigC ja Tesco Lotus, kus lisaks toiduainetele saab osta ka kosmeetika- ja rõivaid ning 7 / 11 minimaalset turgu, kus reisijatel on võimalik osta kõike, mida neil on hädasti vaja. Nn jalakäijate tänaval paiknevad ööturgud on olemas igas Krabi provintsi linnas või küla. Kui soovite Tai kuulsat tänavat toitu osta ja suveniire osta, lähege otse ööturgu.

[smartslider3 slider=36]