Krabi Trasy

Krabi Trasy

Tým ScooterKrabi vyvinul jedinečné cestovní trasy, které pomohou nezávislým cestovatelům prozkoumat Krabiho nejzajímavější, vzdálenější a vzácně navštěvovaná místa v optimálním čase.

Trasa № 1 — Krabi Příroda

Je to cesta na střední vzdálenost, která pokrývá Krabiho malebné scenérie. Budete mít možnost vidět velké jezero v obci Nong Thale, starobylou buddhistickou svatyni v jeskyni, malý smaragdový bazén v džungli, křišťálové vodní toky, skloněnou sochu Buddhy a nádherný přírodní park v mangrovovém lese.

[smartslider3 slider=14]

Trasa № 2 — Krabí Сhrám

Projděte tuto střednědobou trasu a podívejte se na nejkrásnější chrámy v okolí města Ao Nang a Krabi Town. Konečným cílem této trasy je chrám Tiger, nejslavnější a nejvýznamnější chrám provincie Krabi.

[smartslider3 slider=15]

ruter pro ť utforske Krabi provinsen med motorsykkel eller bil. må se krabi. se poeng krabi. Ting å gjøre i Krabi. reiser rundt krabi med motorsykkel. Krabi Ruter pro cestu zpět do Krabi med bil. Krabi turistattraksjoner. Krabi turbo. krabi utflukter. Krabi ferie destinasjoner. Krabi populære turismål. hvor å gå i krabi. krabi provice cestovní. topp steder i Krabi. Krabi-ruter. ferie destinasjoner i krabi. beste stedene å besøke i Krabi. viktige attraksjoner i Krabi. fastlandet turbo krabi. Toppreisemål i Krabi. Komerční vozy a motocykly. Krabi veier. topp steder krabi thajsko. de beste krabi stedene.