Krabi ostrovy zájazdy

Krabi ostrovy zájazdy

Kontaktujte nás a rezervujte si najobľúbenejšie ostrovné výlety.

Bezplatný transfer hotel — mólo — hotel.

 

Ostrovná prehliadka Phi Phi

Ostrov Phi Phi je Thajsko musí-vidieť superstar. Pre niektorých cestujúcich je toto miesto jediným dôvodom na to, aby ste prišli do krajiny alebo dokonca do juhovýchodnej Ázie. Dokonca aj s množstvom návštevníkov počas hlavnej sezóny, Phi Phi je stále magické miesto, ktoré jednoducho nemôže sklamať. Dramatické výhľady mrazivých bielych pláží zdobených zelenými šermiami na jednej strane a 50-odtieňmi modrého oceánu na druhej strane určite stojí za to vidieť. Žiaden prekvapujúci ostrov Phi Phi nebol vo filme. Phi Phi má dva hlavné ostrovy — Phi Phi Leh a Phi Phi Don. Prvý je váš cieľ, ak chcete vidieť Maya Bay, zatiaľ čo posledný je známy ako balík paradise. Na rozdiel od Phi Phi Leh, kde je pobyt cez noc zakázaný, Phi Phi Don ponúka množstvo rozpočtových a cenovo dostupných stredných možností ubytovania.

    

[smartslider3 slider=76]

Prehliadka štyroch ostrovov

V tomto turné sa budete preskakovať okolo 4 krásnych ostrovov provincie Krabi, ako napríklad Koh Poda, ostrov kuracieho ostrova, Ostrov Tup a Phranang Cave Beach. Sú to ostrovy pod ochranou Krabi, ktoré sú známe svojou ohromujúcou vápencovou krajinou a torpurovými oceánskymi pamiatkami. Na týchto nádherných pôdnych miestach si môžete vychutnať šnorchlovanie, plávanie, opaľovanie, pozorovanie jedinečných výhľadov, alebo inými slovami relaxáciu v raji. Každý zo štyroch ostrovov je jedinečný a ponúka niečo špeciálne, čo sa týka aktivít a pamiatok. Stále uvažujete? Nebuď, choď na to!   

[smartslider3 slider=77]

Ostrovná prehliadka Hong

Koh Hong, spolu so skupinou úchvatne krásnych malých ostrovov, je súčasťou Národného parku Than Bok Khorani. To znamená, že je možné ich navštíviť len počas dňa, nie je povolené prenocovanie. Hong Island Day Tour je skvelá voľba z mnohých dôvodov. Či už chcete stráviť jeden z dní dovolenky, ale len opaľovať sa na nedotknutých pieskoch a plávať v tyrkysovej vode, alebo sa aktívne tešiť na šnorchlovanie, jazdu na kajaku, potápanie, rybolov a pešiu turistiku, je to práve výlet loďou pre vás. Milovníci návštevníkov obdivujú nezabudnuteľné nádherné scenérie, koralové útesy a odľahlou lagúnu, ktorá sa stratila medzi tajomnými vápencovými útesmi.

 

[smartslider3 slider=78]

 

Krabi Tour. Krabi Four Islands Tours. Ostrov Krabi Phi Phi Tours. Krabi Hong Island Tours. Krabi slony. Krabi výlety. Krabi ostrovy Tours. Šnorchlovanie Krabi. Kraby šnorchlovanie. Krabi Tour Packages. Najlepšia prehliadka v krabi. 10 najlepších Krabi Tours. Krabi výlety. Krabi Aktivity. 10 najlepších Krabi Town Tours. Najlepšie Krabi Town Tours. Čo robiť v Krabi a Aonang. Jednodenné výlety a prehliadky v Krabi. Top 10 prehliadok v Krabi. Ako rezervovať výlety a exkurzie v Krabi. Krabi vyhliadkové výlety. Denné výlety Krabi. Turné Krabi Island, Thajsko Krabi Travel Agent, Ponuky zájazdov Ao Nang Krabi Thajsko, výlet na ostrov Koh Phi Phi, ostrov Poda, Ko Hong kanoistika, vyhliadkové výlety Ao Nang Krabi, Krabi Tours Online, Krabi Holidays & Tours, Tours & Activities v Krabi, výlety loďou v Ao Nang Krabi Thajsko, Krabi výlety a aktivity, zábava v Krabi, Krabi Tour Packages, Krabi tour.