Krabi Atrakcijas

Krabi Atrakcijas

Krabi Atrakcijas sadaļa piedāvā pilnu sarakstu ar visbiežāk apmeklētajām vietām Krabi provincē. Tajā ir informācija, tostarp atrašanās vietas saites, Krabas labākajās pludmalēs, unikālie budistu tempļi un pārsteidzoši skaistas salas, lai nosauktu tikai dažus.

Krabi Salas

Krabi atklātā jūrā varat izpētīt Taizemē visvairāk aizraujošās skaistas salas, piemēram, Džeimsa Bonda salu, kā arī Koh Phi Phi Don un Koh Phi Phi Leh, kas ir slavena ar filmā The Beach filmu, kurā spēlējas Leonardo DiCaprio..

[smartslider3 slider=30]

Krabi Templi

Krabi provincē ir daudz dažādu unikālu budistu un ķīniešu tempļu. Mūsu mājas lapa piedāvā detalizētus aprakstus visvairāk skaistākajām un bieži apmeklētajām svētajām svētnīcām kopā ar atrašanās vietas norādēm.

[smartslider3 slider=31]

Krabi Pludmales

Krabas labākās pludmales priecēs pat visprasīgākos ceļotājus ar smaragda jūras ūdeni, balto smilšu un krāsainām zivju saimēm.

[smartslider3 slider=32]

Krabi nacionālie parki

Nepārspējama Krabi daudzu nacionālo parku slava nepaliks sirdī neskarta. Ceļotāji apbrīno smaragda un kristāla dīķu un noslēpumainu mangrove mežu skaistumu. Varēsiet atdzist kristāldzidru plūsmās un upēs, iemērciet un atpūtieties karstās avotos vai peldieties ūdenskritumos.

[smartslider3 slider=33]

Krabi Kayaking

Kayaking ir viens no aizraujošākajiem piedzīvojumiem Krabi. Pārlēkt kajakā un vērot saulrietu ezera vidū, doties ar mangroves mežu vai braucot pa nepieejamām zaļām klintīm, kas sasniedz augstu virs jūras līmeņa..

[smartslider3 slider=34]

Krabi ūdenskritumi, ezeri un upes

Krabi province ir bagātīgi apveltīta ar daudzām kristāldzidru ezeru un strautiem. Karstajā saulainā dienā, kad jūras ūdens temperatūra pārsniedz 30 ° С, plūsmas turpinās saglabāt vēsu un atsvaidzinošu. Apbrīnojiet skaisto ainavu un ezeru klusumu saullēkta un saulrieta stundu laikā. Ezera grēda dod nepārspējamu noguruma, izolācijas un vienotības sajūtu ar dabu.

[smartslider3 slider=35]

Krabi vietējie pārtikas un lielveikali

Tiem, kas mēģina iepakot gaismu, Taizeme ir labākais variants. Visur Krabi provincē ceļotāji atradīs daudzus vietējos tirgos, kas piedāvā tropiskos augļus un svaigas jūras veltes, kā arī pārtikas preču veikalus, tostarp lielos lielveikalus, piemēram, BigC un Tesco Lotus, kur pārtikas produktu klāstā var iegādāties kosmētiku un apģērbu un 7 / 11 minimarketu, kur ceļotāji var nopirkt visu, kas viņiem var būt steidzami nepieciešams. Nakts tirgi, kas parasti tiek izvietoti tā sauktajās pastaigas ielās, atrodas jebkurā Krabi provinces pilsētā vai ciematā. Ja vēlaties izmēģināt Taizemes slaveno ielu ēdienu un iegādāties suvenīrus, dodieties tieši uz nakts tirgu.

[smartslider3 slider=36]