Krabi Atrakcie

Krabi Atrakcie

Krabi atrakcie zaručujú nezabudnuteľný zážitok. Zaujímavosťou sú stručné informácie s miestnymi odkazmi na najlepších plážach Krabi, unikátnych budhistických chrámov, nebeských krásnych ostrovov a príjemných aktivít.

Krabi Ostrovy

Na pobreží pobrežia Krabi sa môžete pozrieť na najkrajšie najkrajšie ostrovy Thajska, ako je ostrov James Bond, Koh Phi Phi Don a Koh Phi Phi Leh, ktoré sú známe ako miesto natáčania pre film The Beach s Leonardom DiCapriom..

[smartslider3 slider=30]

Krabi Chrámy

Provincia Krabi ponúka obrovskú škálu jedinečných budhistických a čínskych chrámov, kde návštevníci cítia zvláštne vibrácie a spoznajú náboženské a kultúrne tradície domorodého Thaisa. Na našich webových stránkach nájdete podrobné popisy najkrajších a často navštevovaných svätých svätých miest s odkazmi na miesto.

[smartslider3 slider=31]

Krabi Pláže

Okrem ostrovných pláží má provincia Krabi niektoré úžasne pekné pláže na pevnine, ktoré môžu prekvapiť cestujúcich s úchvatnými pamiatkami, smaragdovou vodou, bielym pieskom, farebnými kŕdľami rýb a rôznymi možnosťami vodných športov a aktivít.

[smartslider3 slider=32]

Krabi národné parky

Bezkonkurenčné národné parky so silnými vodopádmi a sivými výhľadmi na útesy prispievajú k tomu, že Krabi je jednou z najlepších Thajských destinácií. Cestovatelia obdivujú krásu smaragdových a krištáľových jazierok a záhadných mangrovových lesov. Jeden môže ochladiť v krištáľovo čistých prúdoch, namočiť a relaxovať v horúcich prameňoch, alebo kúpať sa v vodopádoch.

[smartslider3 slider=33]

Krabi Kayaking

Kajakovanie je jedno z najkrajších dobrodružstiev v meste Krabi. Ak leňošenie na pláži nie je vašou koncepciou dobrej dovolenky, dostať sa do kajaku a preskúmať početné jazerá, nasledovať mangrovové lesné chodníky alebo plávať pozdĺž zelených útesov dosahujúcich vysoko nad morskou hladinou.

[smartslider3 slider=34]

Krabi Vodopády, jazerá a rieky

Provincia Krabi bola požehnaná tým, že mala veľa krištáľovo čistých jazier a potokov. Počas horúceho slnečného dňa, kedy sa oceán zahrieva až o 30 ° C, prúdy prechody zostávajú chladné a osviežujúce. Obdivujte prekrásnu rozlohu a pokoj jazier, predovšetkým v čase východu slnka alebo západu slnka. Jazero ponúka bezkonkurenčný pocit pokoja, pokoja a jednoty s prírodou.

[smartslider3 slider=35]

Krabi miestne potraviny a supermarkety

Pre tých, ktorí radšej balia svetlo, je Thajsko tou správnou voľbou. V každej krajine Krabi nájdu cestovatelia množstvo miestnych trhov, ktoré ponúkajú tropické ovocie a čerstvé morské plody, ako aj obchody s potravinami vrátane veľkých supermarketov, ako sú BigC a Tesco Lotus, kde sa okrem potravinárskych výrobkov dá kúpiť kozmetika a oblečenie. Viac obchodov (7/11 alebo Family Mart) sú doslova na každom rohu a majú všetko, čo môže cestovateľ naliehavo potrebovať. Nočné trhy všeobecne známe ako tzv. Pešie ulice sa nachádzajú v každom meste alebo dedine provincie Krabi. Ak chcete vyskúšať slávne thajské jedlá na jedlo a zakúpiť si suveníry, choďte rovno na nočný trh.

[smartslider3 slider=36]