Krabi Atrakce

Krabi Atrakce

Krabi Attractions sekce nabízí kompletní seznam nejzajímavějších a nejčastěji navštěvovaných míst v provincii Krabi. Obsahuje informace, včetně místních odkazů, na nejlepších plážích Krabi, jedinečných buddhistických chrámech a úžasně krásných ostrovech, abychom jmenovali jen několik.

Krabi ostrovy

Na pobřeží Krabi se můžete prohlédnout nejvíce úchvatné ostrovy Thajska, jako je ostrov James Bond, stejně jako Koh Phi Phi Don a Koh Phi Phi Leh, které jsou známé jako místo natáčení filmu The Beach s Leonardem DiCaprio..

[smartslider3 slider=30]

Krabi Chrámy

Provincie Krabi má velké množství jedinečných buddhistických a čínských chrámů. Na našich webových stránkách najdete podrobné popisy nejkrásnějších a nejčastěji navštěvovaných svatých svatých, které jsou doprovázeny místními odkazy.

[smartslider3 slider=31]

Krabi Pláže

Nejlepší pláže Krabi potěší i ty nejnáročnější cestující s smaragdovou mořskou vodou, bílým pískem a barevnými hejny ryb.

[smartslider3 slider=32]

Krabi národní parky

Nesrovnatelná sláva Krabího početných národních parků nezanechá žádné srdce nedotčené. Cestovatelé obdivují krásu smaragdových a krystalických jezírek a tajemných mangrovových lesů. Můžete se ochladit v křišťálově čistých potoků a řekách, namočit a relaxovat v horkých pramenech, nebo koupat v vodopády.

[smartslider3 slider=33]

Krabi Kajakování

Kayaking je jedním z nejvíce fascinujících dobrodružství v Krabi. Skočte do kajaku a sledujte západ slunce uprostřed jezera, projděte mangrovní lesy nebo se plavte po nepřístupných zelených skalách, které dosahují vysoko nad hladinou moře.

[smartslider3 slider=34]

Krabi Vodopády, jezera a řeky

Kraj Krabi byl bohatě obdařen velkým množstvím křišťálově čistých jezer a potoků. V teplém slunečním dni, kdy teplota mořské vody překračuje 30 ° C, proudy zdiva zůstávají chladné a osvěžující. Obdivujte krásnou rozlohu a klid na jezerách během východu a západu slunce. Jezera dává bezkonkurenční pocit tranquility, ústraní a jednoty s přírodou.

[smartslider3 slider=35]

Krabi místní potraviny trhy a supermarkety

Pro ty, kteří se snaží zabalit světlo, je Thajsko tou nejlepší volbou. V každém kraji Krabi mohou cestující nalézt četné místní trhy, které nabízejí tropické ovoce a čerstvé mořské plody, stejně jako obchody s potravinami, včetně velkých supermarketů, jako jsou BigC a Tesco Lotus, kde navíc s potravinami lze koupit kosmetiku a oblečení a 7 / 11 minimarketů, kde si cestující mohou koupit vše, co mohou naléhavě potřebovat. Noční trhy, které se běžně nacházejí v tzv. Walking Streets, se nacházejí v každém městě nebo vesnici provincie Krabi. Pokud chcete vyzkoušet slavné thajské jídlo a koupit suvenýry, jděte přímo na noční trh.

[smartslider3 slider=36]