Тури на острова Крабі

Тури на острова Крабі

Зв’яжіться з нами, щоб забронювати найпопулярніші поїздки на острові.

Безкоштовний трансфер готель — пірс — готель.

 

Тур на острів Пхі Пхі

Острів Пхі-Пхі — це суперзірка Таїланду, яка повинна побачити. Для деяких мандрівників це місце є єдиною причиною для приїзду в країну або навіть в Південно-Східну Азію. Навіть при великій кількості відвідувачів у високий сезон, Phi Phi все ще є магічним місцем, яке просто не може розчарувати. Безумовно варто подивитися драматичні погляди морозних білих пляжів, оброблених зеленими чистими скелями з одного боку та 50-тіні синього океану на іншій. Ніякого сюрпризу не було Phi Phi Island у фільмі. Пхі Пхі має два головних острова — Пхі Пхі Лех і Пхі-Пхі-Дон. Перша — це ваше місце призначення, якщо ви хочете побачити Майя-Бей, тоді як останній, як відомо, є парадним пакувальником. На відміну від Phi Phi Leh, де проживання вночі заборонено, Phi Phi Don пропонує велику кількість бюджетних та недорогих варіантів розміщення середнього класу.

    

[smartslider3 slider=76]

Тур на Чотири острови

У цій екскурсії ви будете стрибати навколо 4 красивих островів провінції Крабі, такі як Koh Poda, Chicken Island, Tup Island та Phranang Cave Beach. Вони є підписами острова Крабі, відомі своїми приголомшливими пейзажами вапняку та вібраціями вітрової хвилі. На цих чудових пляжах ви можете насолоджуватися підводним плаванням, плаванням, засмаганням, спостереження за небачених поглядів або, іншими словами, відпочивати в раю. Кожен з чотирьох островів унікальний і має щось особливе, щоб запропонувати як з точки зору діяльності, так і визначних пам’яток. Ти все ще споглядаєш? Не будь, іди до цього!   

[smartslider3 slider=77]

Тур на острів Хонг

Кох Гонг, разом з групою захоплюючих красивих крихітних островів, входить до складу Національного парку Than Bok Khorani. Це означає, що вони можуть бути відвідані лише вдень, ніколи не дозволяється нічліг. Денний тур Гонконгського острова — чудовий варіант з багатьох причин. Незалежно від того, чи хочете ви провести один із днів відпусток, нічого не займаючи, лише засмагаючи на незайманих пісках і плаваючи в бірюзових водах, або активно насолоджуючись плаванням під водою, катанням на байдарках, підводному плаванню, риболовлі та пішим прогулянкам, це правильна поїздка на човні для вас. Погляд любителів захоплювався незабутньо гарними пейзажами, кораловими рифами та відокремленою лагуною, втраченою серед загадкових скель вапняку.

 

[smartslider3 slider=78]

 

Крабі Тур. Крабі Тури по чотирьох островів. Крабі Пхі Пхі острови Тури. Крабі Гонг-Айленд Тури. Слони Крабі. Крабі подорожі. Тури острова Крабі. Snorkeling Krabi. Крабі Snorkeling. Крабі Тур Пакети. Кращий тур в крабі. 10 найкращих екскурсій у Крабі. Екскурсії Крабі. Діяльність Крабі. 10 найкращих міських турів в Крабі. Кращі туристичні тури в Крабі. Що робити в Крабі та Аонанг. Денні екскурсії та турпакети в Крабі. Топ-10 екскурсій у Крабі. Як забронювати екскурсії та екскурсії в Крабі. Екскурсійні тури в Крабі. День подорожей Крабі. Тур острови Крабі, Таїланд Крабі Туристичний агент, Пакети турів Ao Nang Krabi Таїланд, одноденна поїздка на острів Ко Phi Phi, острів Пода, ко-Гон-байдарка, екскурсія екскурсією Ао Нанг Крабі, поїздка слонів крабі анонанг, тур пакет Krabi 4 Острови, Купити Крабі Тури онлайн, відпочинок у Крабі, тури та екскурсії в Крабі, екскурсії на човнах в Ао Нанг-Краб, Таїланд, екскурсії та заняття в Крабі, веселі речі у Крабі, туристичні пакунки в Крабі, тур в Крабі.