Крабі Пам’ятки

Крабі Пам’ятки

Пам’ятки Крабі гарантують незабутні враження. Ваша увага — коротка інформація, посилання на розташування, кращі пляжі Крабі, унікальні буддійські храми, чудові прекрасні острови та приємні заходи.

Острови Крабі

Узбережжя Крабі, можна досліджувати самі захоплюючі прекрасні острови Тайланду, такі як острів Джеймс Бонд, а також Кох Пхі Пін Дон і Ко Пхі Пхі Лех, відомі як місце зйомок для фільму The Beach з Леонардо Ді Капріо, що знімається в.

[smartslider3 slider=30]

Храми Крабі

У провінції Крабі є величезна кількість різноманітних унікальних буддійських та китайських храмів, де відвідувачі можуть відчувати особливі вібрації та ознайомитися з релігійними та культурними традиціями місцевих тайців. Наш веб-сайт пропонує детальні описи найкрасивіших і часто відвідуваних святинь з посиланням на розташування.

[smartslider3 slider=31]

Пляжі Крабі

Крім пляжів на островах, у провінції Крабі є чудові прекрасні материкові пляжі, які можуть здивувати мандрівників захоплюючими пам’ятками, смарагдовою водою, білим піском, барвистими риб’ящими пастбищами та різноманітними водними видами спорту та можливостями активності..

[smartslider3 slider=32]

Національні парки Крабі

Неперевершені національні парки з потужними водоспадами та просторими видами скелі сприяють провінції Крабі, що є однією з перших місць призначення Таїланду. Подорожні будуть захоплюватися красою смарагдових і кришталевих ставків та таємничих мангрових лісів. Можна охолонути кристально чисті потоки, замочити і відпочити в гарячих джерелах або купатися у водоспадах.

[smartslider3 slider=33]

Крабі Каякинг

Каякінг — це одне з найбільш захоплюючих пригод в Крабі. Якщо лежати на пляжі не ваша ідея гарного відпочинку, потрапляйте на байдарках і досліджуйте численні озера, стежте за мангровими лісовими стежками або плавайте вздовж зелених скель, що йдуть високо над поверхнею моря.

[smartslider3 slider=34]

Крабі водоспади, озера і річки

Крабі провінція була благословлена, щоб мати багато кристально чистих озер і струмків. У спекотний сонячний день, коли океан нагрівається до 30 ° С, струмки завжди залишаються прохолодними та освіжаючими. Помилуйтеся красивим простором і спокоєм озер, особливо під час сходу та заходу сонця. Озеро на березі дає незрівнянне відчуття душевного спокою, спокою та єдності з природою.

[smartslider3 slider=35]

Крабі Місцеві продовольчі ринки та супермаркети

Для тих, хто вважає за краще пакувати світло, Тайланд є правильним вибором. У будь-якому місці крабі провінції, мандрівники знайдуть численні місцеві ринки, які пропонують тропічні фрукти, свіжі морепродукти, а також продуктові магазини, включаючи великі супермаркети, такі як BigC і Tesco Lotus, де на додаток до продуктів харчування можна придбати косметику та одяг. Кілька зручних магазинів (7/11 або Family Mart) знаходяться буквально на кожному розі та мають усе, що може знадобитися дорожньому відвідувачеві. Нічні ринки, широко відомі як так звані Walking Street, можна знайти в будь-якому місті чи селі провінції Крабі. Якщо ви хочете спробувати знамениту їжу у Тайланді та придбати сувеніри, перейдіть прямо на нічний ринок.

[smartslider3 slider=36]