Krabi Maršruti

Krabi Maršruti

ScooterKrabi komanda ir izstrādājusi unikālus ceļojuma maršrutus, lai palīdzētu neatkarīgajiem ceļotājiem atrast labāko laiku Krabi interesantajās, attālākajās un reti apmeklētajās vietās.

Maršruts Nr. 1 — Krabi Daba

Tas ir vidējas distances maršruts, kas aptver Krabi gleznainās ainavas. Jūs varēsiet redzēt lielu ezeru Nong Thale ciematā, seno budistu svētnīcu alā, nelielu smaragdu baseinu džungļos, kristāla ūdens plūsmas, atpūsties Budas statujā un krāšņo dabas parku mangrove mežā.

[smartslider3 slider=14]

Maršruts Nr. 2 — Krabi Tempļi

Iet šajā vidēja attāluma maršrutā, lai apskatītu skaistākos tempļus Ao Nang un Krabi pilsētas tuvumā. Galamērķis, aizverot šo maršrutu, ir Tīģera templis, slavenākais un ievērojamākais Krabi provinces templis.

[smartslider3 slider=15]

maršruti, lai izpētītu Krabi province ar motociklu vai automašīnu. Jāredz Krabi. skatīt punktus Krabi. Things to do in Krabi. Brauciet pa Krabi ar motociklu. Krabi Maršruti ceļot Krabi ar automašīnu. Krabi tūrisma objekti. Krabi ekskursijas. Krabi ekskursijas. Krabi brīvdienu galamērķi. Krabi populārs tūristu galamērķis. kur iet uz krabi Krabi provizoriskais tūrisms. labākās vietas Krabi. Krabi maršruti. brīvdienu galamērķi Krabi. labākās vietas, kur apciemot Krabi Galvenie apskates objekti Krabi. kontinentālās ekskursijas Krabi. Top galamērķis Krabi. Nokļūsti Krabi ar motociklu. Krabi sver. top vietas Krabi Taizeme. labākie krabi vietas.