Krabi Atrakcie

Krabi Atrakcie

Krabi atrakcie zaručujú nezabudnuteľný zážitok. Zaujímavosťou sú stručné informácie s miestnymi odkazmi na najlepších plážach Krabi, unikátnych budhistických chrámov, nebeských krásnych ostrovov a príjemných aktivít.

Krabi Ostrovy

Na pobreží pobrežia Krabi sa môžete pozrieť na najkrajšie najkrajšie ostrovy Thajska, ako je ostrov James Bond, Koh Phi Phi Don a Koh Phi Phi Leh, ktoré sú známe ako miesto natáčania pre film The Beach s Leonardom DiCapriom..

Villa rental in Ao Nang Krabi Thailand Alex
Amazing Krabi Islands
Slider

Krabi Chrámy

Provincia Krabi ponúka obrovskú škálu jedinečných budhistických a čínskych chrámov, kde návštevníci cítia zvláštne vibrácie a spoznajú náboženské a kultúrne tradície domorodého Thaisa. Na našich webových stránkach nájdete podrobné popisy najkrajších a často navštevovaných svätých svätých miest s odkazmi na miesto.

Villa rental in Ao Nang Krabi Thailand Alex
Krabi Temples
Slider

Krabi Pláže

Okrem ostrovných pláží má provincia Krabi niektoré úžasne pekné pláže na pevnine, ktoré môžu prekvapiť cestujúcich s úchvatnými pamiatkami, smaragdovou vodou, bielym pieskom, farebnými kŕdľami rýb a rôznymi možnosťami vodných športov a aktivít.

Villa rental in Ao Nang Krabi Thailand Alex
Marvellous Krabi Beaches
Slider

Krabi národné parky

Bezkonkurenčné národné parky so silnými vodopádmi a sivými výhľadmi na útesy prispievajú k tomu, že Krabi je jednou z najlepších Thajských destinácií. Cestovatelia obdivujú krásu smaragdových a krištáľových jazierok a záhadných mangrovových lesov. Jeden môže ochladiť v krištáľovo čistých prúdoch, namočiť a relaxovať v horúcich prameňoch, alebo kúpať sa v vodopádoch.

Villa rental in Ao Nang Krabi Thailand Alex
Krabi National Parks
Slider

Krabi Kayaking

Kajakovanie je jedno z najkrajších dobrodružstiev v meste Krabi. Ak leňošenie na pláži nie je vašou koncepciou dobrej dovolenky, dostať sa do kajaku a preskúmať početné jazerá, nasledovať mangrovové lesné chodníky alebo plávať pozdĺž zelených útesov dosahujúcich vysoko nad morskou hladinou.

Villa rental in Ao Nang Krabi Thailand Alex
Krabi Kayaking
Slider

Krabi Vodopády, jazerá a rieky

Provincia Krabi bola požehnaná tým, že mala veľa krištáľovo čistých jazier a potokov. Počas horúceho slnečného dňa, kedy sa oceán zahrieva až o 30 ° C, prúdy prechody zostávajú chladné a osviežujúce. Obdivujte prekrásnu rozlohu a pokoj jazier, predovšetkým v čase východu slnka alebo západu slnka. Jazero ponúka bezkonkurenčný pocit pokoja, pokoja a jednoty s prírodou.

Villa rental in Ao Nang Krabi Thailand Alex
Krabi Waterfalls, Lakes and Rivers
Slider

Krabi miestne potraviny a supermarkety

Pre tých, ktorí radšej balia svetlo, je Thajsko tou správnou voľbou. V každej krajine Krabi nájdu cestovatelia množstvo miestnych trhov, ktoré ponúkajú tropické ovocie a čerstvé morské plody, ako aj obchody s potravinami vrátane veľkých supermarketov, ako sú BigC a Tesco Lotus, kde sa okrem potravinárskych výrobkov dá kúpiť kozmetika a oblečenie. Viac obchodov (7/11 alebo Family Mart) sú doslova na každom rohu a majú všetko, čo môže cestovateľ naliehavo potrebovať. Nočné trhy všeobecne známe ako tzv. Pešie ulice sa nachádzajú v každom meste alebo dedine provincie Krabi. Ak chcete vyskúšať slávne thajské jedlá na jedlo a zakúpiť si suveníry, choďte rovno na nočný trh.

Villa rental in Ao Nang Krabi Thailand Alex
Krabi Local Food Markets & Supermarkets
Slider